Založ si blog

Kolíková musí skončiť ako ministerka spravodlivosti. Ak je Heger čo i len trochu príčetný musí ju okamžite odvolať

Kolíková musí skončiť ako ministerka spravodlivosti. Ak je Heger čo i len trochu príčetný musí ju okamžite odvolať.

Dôvody prečo by mal Heger v prípade, že je aspoň trochu príčetný okamžite odvolať Kolíkovú:

1. Kolíková im rozbila jednu z ich štyroch vládnych strán. To ako chcú v tej ich vláde fungovať s niekým, kto im rozbil jednu zo strán tej ich koalície?

To na akých princípoch tá ich vláda funguje? Veď toto sú princípy mafiánskeho obchodovania a mafiánskeho vydierania sa!

2. Matovičovo Oľano obvinilo Kolíkovú z podvodu za 30 miliónov €. To ako chce Heger ako predseda vlády (aj keď len ako Matovičom nastrčený Matovičov poskok) fungovať vo vláde s ministerkou, ktorú jeho strana obviňuje z podvodu za 30 miliónov €?

To takto má fungovať vláda SR? Ponechať na poste ministerky spravodlivosti niekoho, koho obviňujú z podvodu za 30 miliónov €? Veď toto sú mafiánske praktiky toho Matovičovho zločineckého režimu! Mafiánsky sa vydierajú a mafiánsky medzi sebou obchodujú priamo vo vláde SR!

3. Kolíkovej zlyhania sú už minimálne na úrovni zlyhaní Krajčího a Mičovského, ktorých odchod z vlády Kolíková požadovala. Prečo sa meria Kolíkovej iným metrom ako Krajčímu a Mičovskému? Prečo nie je požadovaný aj odchod Kolíkovej z vlády, tak ako to bolo v prípade Krajčího a Mičovského?

4.Kolíková v marci 2021 vyhlásila: „Z Matovičom vo vláde fungovať neviem.“ Prečo teda Kolíková ešte v septembri 2021 „funguje“ vo vláde s Matovičom ako ministrom financií?

5. To akože Kolíkovej má teraz stačiť napchanie sa do strany toho Sulíka, sociálneho netvora „Kaníkovského“ typu a bude môcť zostať ministerkou spravodlivosti napriek tomu, čo všetko napáchala? Veď toto sú praktiky mafiánskych skupín, ktoré sa dostali do vlády SR!

Kolíková musí skončiť ako ministerka spravodlivosti. Ak je Heger čo i len trochu príčetný musí ju okamžite odvolať.

Kolíková napáchala napríklad toto:

Kolíkovci vyciciavajú štátne peniaze zo štátnych inštitúcií RTVS a divadla Nová scéna, cez korupčné, predražené zmluvy. Vždy sa im „darí“ dostávať zmluvy od štátnych inštitúcií práve vtedy, keď má alebo mala Kolíková nejakú funkciu vo vláde!

Kolíkovej MK Real podnikala nelegálne a podvádzala v mnohých pripadoch. Kolíkovej MK Real kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Ešte aj ten pozemok na ktorej stojí Kolíkovej, MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.

Na povrch vyplával aj ten pofiderný prenájom budovy ministerstva spravodlivosti, za ktoré ministerstvo platí obchodnému partnerovi Kolíkovej brata. V tomto prípade niektorí Kolíkovej koaliční partneri hovoria, že Kolíková spáchala podvod za 30 miliónov €.

Kolíková zneužívala štátnych zamestnancov ako sluhov pre jej osobné potreby a štátne zamestnankyne na ministerstve spravodlivosti museli v pracovnej dobe „kočíkovať“ jej dieťa. Štátne zamestnankyne dostávali plat od štátu a počas pracovnej doby prakticky za štátne peniaze museli posluhovať Kolíkovej pre jej osobné potreby!

V decembri 2006 bola Kolíkoveá doslova vyhodená a vyhnaná z CPP (Centrum právnej pomoci) kvôli sposobenej škode veľkého rozsahu vo výške 130 000 € ročne. Po kontrole v decembri 2006 Kolíkovú odtiaľ doslova hnali ako podvodníčku a kriminálničku sposobujúcu štátu škody veľkého rozsahu.

Kolíková ako riaditeľka CPP dávala aj extrémne vysoké odmeny v neoprávnenej výške svojím podriadeným a tým spôsobovala ďalšie finančné škody štatu. Za čias Kolíkovej v CPP sa cicali štátne peniaze z tejto inštitúcie až obludným spôsobom. Pod vedením Kolíkovej tam doslova „žrali z korýt“ koľko sa do nich vmestilo

Podvodníci z Oktagon MMA! Klamú a podvádzajú ich platiacich fanúšikov!

10.09.2021

O. Novotný (majiteľ Oktagon MMA) vyhlásil: „Ak si niekto úmyselne pustí hymnu vrahov, nemá u nás čo robiť“, vyhlásil O.Novotný o tureckom MMA zápasníkovi O. Karaoglu, ktorý mal byť v tej organizácii Oktagon MMA 30.decembra 2020 súperom MMA zápasníka K. Vémolu. O. Karaoglu mal pred zápasom poľskej MMA organizácie (KSW) ako nástupovku skladbu, ktorá sa [...]

MMA musí byť zákonom zakázané! A to čo najskôr! MMA zápasenie je beštiálne zverstvo, ktoré je proti zdravému rozumu a ktoré spôsobuje spoločnosti obrovské škody!

09.09.2021

MMA zápasníci už na pohľad vyzerajú ako Frankenštajni alebo Zombie indivíduá. MMA zápasníci majú napríklad: Mozog devastačne nenávratne poškodený, rozmliaždený. Uši dotrhané, kadejako bizarne pozrastané. Lebky rozrazené a pomliaždené, úlomky kostí z lebiek zarazené v mozgu. Tváre zdevastované, tvarové kosti rozdrvené, nadočnicové oblúky vrazené do očí a čela. [...]

MMA zápasenie je beštiálne zverstvo na úrovni psích zápasov alebo na úrovni bitiek goríl v džungli. Všetci MMA zápasníci trpia demenciou a devastačnými poraneniami mozgu

07.09.2021

Nepropagujte a nepodporujte MMA zápasenie! Toto beštiálne zverstvo MMA zápasenie na úrovni psích zápasov alebo na úrovni bitiek goríl v džungli, produkuje veľké množstvo osôb trpiacich demenciou a devastačnými poraneniami mozgu. U niektorých sa to prejaví viac u niektorých menej, u niektorých sa to prejaví skôr u niektorých neskôr, ale každopádne všetci MMA zápasníci [...]

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

cigarety, pašovanie

Ukrajinec maďarskej národnosti v aute s poľskou značkou pašoval 1,5 milióna cigariet

28.09.2021 19:00

Kriminalisti Finančnej správy SR zaistili v dodávke 1,5 milióna kusov cigariet. Uložené boli na šiestich paletách v 150 kartónových škatuliach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 164558x
Priemerná čítanosť článkov: 4330x

Autor blogu

Kategórie