Založ si blog

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“.

UZNESENIE O VZNESENÍ OBVINENÍ ČLENOM ORGANIZOVANEJ SKUPINY VYŠETROVATEĽOV NAKA „ČURILLA A SPOL.“ ČURILLOVI, ĎURKOVI, SABOTOVI A MAŠINOVI ZA ZLOČIN ZNEUŽÍVANIA PRÁVOMOCI VEREJNÉHO ČINITEĽA SPÁCHANÝ FORMOU SPOLUPÁCHATEĽSTVA:

Mikulec (Oľano) a Lipšic (Oľano) spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol.“. Nespochybniteľné, nezvratné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Mikulec (Oľano) a Lipšic ( Oľano) budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby!

DÔKAZY O SPOLUPRÁCI LIPŠICA (OĽANO) A MIKULCA (OĽANO) S ORGANIZOVANOU SKUPINOU VYŠETROVATEĽOV NAKA „ČURILLA A SPOL.“:

Dôkaz č. 1 o spolupráci Mikulca (Oľano) s organizovanou skupinou „Čurilla a spol.“ . Osoba v policajnom spise označená ako NEZNÁMY MUŽ “ * “ je minister vnútra Mikulec (Oľano).
Dôkaz č.2 o spolupráci Mikulca (Oľano) s organizovanou skupinou „Čurilla a spol.“.

Dôkaz č.1 o spolupráci Lipšica (Oľano) s organizovanou skupinou „Čurilla a spol.“ .
Dôkaz č.2 o spolupráci Lipšica (Oľano) s organizovanou skupinou „Čurilla a spol.“.
Dôkaz č.3 o spolupráci Lipšica (Oľano) s organizovanou skupinou „Čurilla a spol.“.

Je len otázkou času kedy po skupine „Čurilla a spol.“ budú zadržaní aj Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano), ktorí úzko spolupracovali so skupinou „Čurila a spol.“.

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú musieť byť skôr či neskôr políciou zadržaní a súdmi umiestnení do kolúznej väzby. Možno už v najbližších dňoch alebo týždňoch. Dôkazy v policajných spisoch sú nezvratné a nespochybniteľné!

Organizovaná skupina organizujúca manipulácie trestných konaní: Matovič, Lipšic, Mikulec, Kovařík, Repa, Šurek, Kysel, Záleská, Kliment, Petrov, Zeman, Dömötör, Čurilla, Ďurka, Mašin, Sabota, Scholtz.
Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

Podvodníci z Oktagon MMA! Klamú a podvádzajú ich platiacich fanúšikov!

10.09.2021

O. Novotný (majiteľ Oktagon MMA) vyhlásil: „Ak si niekto úmyselne pustí hymnu vrahov, nemá u nás čo robiť“, vyhlásil O.Novotný o tureckom MMA zápasníkovi O. Karaoglu, ktorý mal byť v tej organizácii Oktagon MMA 30.decembra 2020 súperom MMA zápasníka K. Vémolu. O. Karaoglu mal pred zápasom poľskej MMA organizácie (KSW) ako nástupovku skladbu, ktorá sa [...]

vojna na Ukrajine, MI-8, Charkov

ONLINE: USA nemienia poslať vojenských inštruktorov na Ukrajinu

21.05.2024 06:00

Spojené štáty mali až do začiatku ruskej invázie vo februári 2022 na Ukrajine až 150 vojenských inštruktorov.

France Prison Break

Macron vzdá hold zabitým strážcom, podarí sa dolapiť najhľadanejšieho Francúza?

21.05.2024 06:00

Vo Francúzsku nasadili až 350 kriminalistov do pátrania po recidivistovi, ktorého pri krvavej prestrelke vyslobodila skupina maskovaných mužov.

radičová, ódor, heger

Bývalí premiéri pre Pravdu: Strelec pred domom, žiletka, nábojnica i vyhrážky smrťou. Agresivitu treba odstrániť

21.05.2024 06:00

Kým doteraz to ostalo len pri vyhrážkach či nábojniciach v obálke, stredajší atentát zmení Slovensko navždy.

planéta, Zem, zemeguľa, reliéf, vesmír, Čukotka, Aljaška, Beringov prieliv, 3D, NASA

USA podozrievajú Rusko, že do vesmíru vyslalo 'zabijácku' družicu

21.05.2024 05:50

Spojené štáty uviedli, že Rusko minulý týždeň vypustilo do vesmíru družicu, čo by mohlo byť súčasťou umiestňovania zbraní vo vesmíre.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 251274x
Priemerná čítanosť článkov: 6129x

Autor blogu

Kategórie