Založ si blog

Podvodníci z Oktagon MMA! Klamú a podvádzajú ich platiacich fanúšikov!

O. Novotný (majiteľ Oktagon MMA) vyhlásil: „Ak si niekto úmyselne pustí hymnu vrahov, nemá u nás čo robiť“, vyhlásil O.Novotný o tureckom MMA zápasníkovi O. Karaoglu, ktorý mal byť v tej organizácii Oktagon MMA 30.decembra 2020 súperom MMA zápasníka K. Vémolu.

O. Karaoglu mal pred zápasom poľskej MMA organizácie (KSW) ako nástupovku skladbu, ktorá sa považuje za hymnu teroristov Islamského štátu (ISIS). Sankcie zo strany poľskej MMA organizácie boli tvrdé, okamžité prepustenie, zákaz činnosti a mastná finančná pokuta.

A teraz sa pozrime na prístup organizácie Oktagon MMA k A. Véghovi, ktorí sa fotil a objímal s masovými vrahmi, okrem iných aj s M. Černákom. Oktagon MMA tohto A. Végha masívne propaguje ako jednu z najväčších „hviezd“ tej ich organizácie Oktagon MMA!

Toto je nevyvrátiteľný dôkaz o tom, že Oktagon MMA sú primitívni, prachsprostí klamári!

(Foto: Facebook M. Černák)

Niektorým ľuďom, ktorí zaplatili Oktagonu MMA za, to aby mohli sledovať ich platený online stream z ich MMA zápasov, tento stream nefungoval.

Čiže ľudia zaplatili peniaze Oktagonu MMA a nemohli sledovať to za čo im zaplatili.

A reakcia O. Novotného z Oktagon MMA bola šokujúca, hodná bezškrupulózneho podvodníka!

O. Novotný z Oktagon MMA k tomu povedal: „Nemôžeme vrátiť peniaze všetkým, ktorým stream nefungoval.“

A toto je primitívny, prachsprostý podvod, ktorý organizácia Oktagon MMA spáchala na ľuďoch, ktorí im zaplatili!

Toto sú už mafiánske praktiky!

Oktagon MMA nedodal službu, za ktorú im ľudia zaplatili a ešte tvrdia, že: „Nemôžeme vrátiť peniaze všetkým, ktorým stream nefungoval.“

Toto je nevyvrátiteľný dôkaz o tom, že Oktagon MMA sú primitívni, prachsprostí podvodníci!

To je to isté ako keby niekto zobral peniaze od zákazníka za objednaný tovar (napr. televízor), tovar by nedodal a potom by nechcel vrátiť peniaze, ktoré zobral od zákazníka.

Podvodníci z Oktagon MMA! Klamú a podvádzajú ich platiacich fanúšikov!

Vľavo MMA zápasník A. Végh, v strede masový vrah M. Černák, vpravo rapper P. „Rytmys“ Vrbovský (Foto: Facebook M. Černák)

Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

Oktagon MMA je jedna z viacerých organizácií, ktorá na Slovensku organizuje tie MMA zápasy.

Ako jednu z ich najväčších „hviezd“ tam pravidelne propagujú toho A. Végha, ktorý sa oslavne a obdivne vyjadruje o masovom vrahovi M. Černákovi.

Keď Oktagon MMA propaguje A. Végha, tak to si už rovno môžu do loga dať fotku masového vraha M. Černáka.

Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

Tí majitelia Oktagon MMA sa radi vychvaľujú, že dostávajú peniaze od ľudí, ktorí im platia za to, že si môžu pozrieť online prenosy ich MMA zápasov alebo si zakúpia vstupenky na ich podujatia.

Všetci normálni ľudia, ktorí za tie prenosy niekedy Oktagonu MMA zaplatili alebo si zakúpili vstupenku na podujatie tej organizácie Oktagon MMA, by mali bojkotovať tú organizáciu Oktagon MMA a nezaplatiť a neposlať im už nikdy ani jeden cent, potom ako vyplávalo na povrch, že tá organizácia propaguje čvargu ako A. Végh, ktorá sa oslavne a obdivne vyjadruje o masovom vrahovi M. Černákovi.

A bez peňazí za online prenosy a zo vstupného, tá organizácia Oktagon MMA skrachuje ako mnohé podobné MMA organizácie predtým.

Oktagon MMA si nič iné ako krach nezaslúži. Oktagon MMA je odpad, ktorý sprostredkovane cez A. Végha podporuje masové vraždenie a masového vraha M. Černáka.

Všetky seriózne organizácie vo svete by sa od čvargy A. Végha (obdivujúceho masového vraha M. Černáka) okamžite dištancovali a nikdy by ho viac nepropagovali a nijakým spôsobom neprezentovali.

Organizácia Oktagon MMA tak nespravila.

Preto by mal každý normálny človek odmietnuť poslať čo i len jeden cent pre organizáciu Oktagon MMA.

A potom tá organizácia skrachuje a nič iné si ani nezaslúži, lebo Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

Nepropagujte a nepodporujte MMA zápasenie! Toto beštiálne zverstvo MMA zápasenie na úrovni psích zápasov alebo na úrovni bitiek goríl v džungli, produkuje veľké množstvo osôb trpiacich demenciou a devastačnými poraneniami mozgu. U niektorých sa to prejaví viac u niektorých menej, u niektorých sa to prejaví skôr u niektorých neskôr, ale každopádne všetci MMA zápasníci trpia demenciou a devastačnými poraneniami mozgu.

MMA zápasenie je absolútne zverstvo a beštialita obnášajúca napríklad: beštiálne dobíjanie päsťami, lakťami, kolenami do hláv na zemi ležiacich súperov, často až do bezvedomia a pokiaľ to rozhodca neukončí včas, tak aj do zabitia, škrtenie, ktoré môže viesť k zaduseniu alebo zlomeniu väzov, lámanie rúk, kopy do hláv, údery kolien do hláv, údery lakťov do hláv, kopy do kolien, ktoré môžu viesť k devastačnými zlomeninám v oblasti kolien……

Psie zápasy sú na Slovensku zákonom zakázané a ľudské zápasy na úrovni psích zápasov sú dovolené! Je to šialené! Musí byť čo najskôr prijatý zákon, ktorý na Slovensku zakáže organizovať tie beštiálne MMA zápasy, tak ako sú zakázané napríklad psie zápasy. Psy sú zákonom chránené pred psími zápasmi a zákon psie zápasy zakazuje a je to tak správne! Prečo ale zákon dovoľuje ľudské zápasy na úrovni psích zápasov? Veď tie MMA zápasy sú absolútna beštialita, zverstvo, šialenstvo!

Demencia je získané chorobné oslabenie rozumových schopností.

Demencia vzniká aj opakovanými údermi do hlavy pri bojových športoch.

Vo väčšine prípadov demencií je najprv  postihnutá pamäť. Postupne sa rozvíja porucha logického uvažovania, exekutívnych funkcií, orientácie, až dochádza k ťažkej deteriorácii intelektu.

Vedci zistili, že opakované údery do hlavy a (aj slabšie) otrasy mozgu sú spúšťačom trvalého, nenavrátiteľného poškodenia mozgu, prerušenia normálneho nervového spojenia v mozgu a následného postupného odumierania častí mozgu.

Ani demencia sa nezvykne prejavovať vždy ihneď. Môže to trvať niekoľko rokov, kým počet príznakov začne pribúdať a zápasníci bojových športov sa potom kvôli opakovaným úderom do hlavy menia na trosky odkázané na pomoc druhých. 

Demencia raz dobehne každého, kto dostával opakované údery do hlavy.

Pojem demencia pochádza z latinského „de mentia“, čo znamená „odchádzajúci duchom, strácajúci na duchu či na rozume, niečo čo prišlo o myseľ“. 

MMA musí byť zákonom zakázané! A to čo najskôr! MMA zápasenie je beštiálne zverstvo, ktoré je proti zdravému rozumu a ktoré spôsobuje spoločnosti obrovské škody!

MMA zápasníci už na pohľad vyzerajú ako Frankenštajni alebo Zombie indivíduá.

MMA zápasníci majú napríklad:

 • Mozog devastačne nenávratne poškodený, rozmliaždený.
 • Uši dotrhané, kadejako bizarne pozrastané.
 • Lebky rozrazené a pomliaždené, úlomky kostí z lebiek zarazené v mozgu.
 • Tváre zdevastované, tvarové kosti rozdrvené, nadočnicové oblúky vrazené do očí a čela.
 • Zrak, sluch, čuch devastačne poškodený.
 • Nepríčetný pohľadproblémy s elementárnou koncentrácioutrhanie hlavou a nepríčetný, bezdôvodný prapodivný rehot popri rozprávaní.
 • Nos rozmliaždený a rozčapený.
 • Sánky posunuté do strán.
 • Rečové vady, problémy s artikuláciou, keď rozprávajú znie to ako keby boli opití alebo zdrogovaní, ale v skutočnosti je to prejav devastačného poškodenia mozgu a poškodenia rečového centra v mozgu.
 • A tak ďalej…

MMA zápasníci musia absolvovať množstvo lekárskych zákrokov po zraneniach z tých beštiálnych MMA zápasov.

Ja sa pýtam prečo im toto zdravotné poisťovne preplácajú? Veď oni úmyselne lozia do tých klietok a úmyselne sa tam mlátia ako opice a úmyselne si vzájomne spôsobujú tie devastačné zranenia.

Nech si teda tí MMA zápasníci platia sami lekárske ošetrenia po zraneniach, ktoré si vzájomne úmyselne spôsobujú v tých ich beštiálnych MMA zápasoch! Je šialenstvom aby im toto preplácali zdravotné poisťovne! Veď to sú úmyselne spôsobené úrazy a zranenia, spôsobené počas úmyselného vykonávania tej perverznej, beštiálnej činnosti (MMA zápasy)! Takéto lekárske ošetrenia nech si tí MMA zápasníci sami preplácajú zo svojich súkromných zdrojov!

Ďalším problémom pre spoločnosť je, že toto MMA zápasenie produkuje obrovské množstvo nebezpečných kriminálnych živlov, násilníkov, vrahov …

Zoberme si ako príklad, že každý rok s tými MMA zápasmi začne napríklad 1000 nových zápasníkov. Začnú s tými zápasmi dajme tomu v 18 rokoch a po 5 rokoch v ich 23 rokoch, tak maximálne 5 z tých 1000 zápasníkov budú na takej úrovni, že sa tým dokážu nejako finančne živiť. Takže to znamená, že každý rok tu máme vyprodukovaných 995 ľudí trpiacich demenciou a devastačnými poraneniami mozgu, ktorí nemajú peniaze a nevedia robiť nič iné ako tie beštiálne MMA zápasy. A v takomto stave sa „nájdu“ na svete bez finančných prostriedkov povedzme keď budú mať približne okolo tých 23 rokov. Čím myslíte, že sa väčšina z nich potom bude živiť. Väčšina z nich sa potom bude živiť kriminalitou, násilím, zločinmi…!

Potrebuje Slovenská republika aby bolo na Slovensku vyprodukovaných ročne okolo 900 nebezpečných kriminálnikov zo zdevastovanými mozgami trpiacich demenciou? Toto predsa nemôže chcieť žiadny normálny človek, aby tu po Slovensku behala obrovské množstvo takýchto Zombie Frankenštajn indivíduí, ktorý budú páchať kriminalitu, násilie, vraždy a budú ohrozovať normálnych civilizovaných občanov Slovenskej republiky!

Je absolútnym šialenstvom, že také beštiálne zverstvo ako tie MMA zápasy je na Slovensku dovolené!

Nič dobré to spoločnosti neprináša!

Prináša to len negatíva ako sú napríklad:

 • Záťaž pre zdravotný systém štátu.
 • Zničené zdravie a životy množstva ľudí zo zdevastovanými mozgami.
 • Nešťastné rodiny, ktoré sa musia dennodenne starať o ich príbuzných zo zdevastovanými mozgami z tých MMA zápasov, ktorí trpia demenciou už od mladého veku napríklad aj 25,30-40 rokov.
 • Produkuje to množstvo kriminálnikov, násilníkov, vrahov zo zdevastovanými mozgami, ktorí voľne behajú po uliciach a ohrozujú normálnych civilizovaných občanov.
 • A tak ďalej …

V parlamente musí byť čo najskôr prijatý zákon, ktorý okamžite zakáže konanie tých beštiálnych MMA zápasov na území!

Týmto v záujme Slovenskej republiky vyzývam všetkých poslancov NR SR, k prijatiu zákona, ktorý z okamžitou platnosťou zakáže organizovanie tých beštiálnych MMA zápasov na území Slovenskej republiky.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 251325x
Priemerná čítanosť článkov: 6130x

Autor blogu

Kategórie