Založ si blog

MMA zápasenie je beštiálne zverstvo na úrovni psích zápasov alebo na úrovni bitiek goríl v džungli. Všetci MMA zápasníci trpia demenciou a devastačnými poraneniami mozgu

Nepropagujte a nepodporujte MMA zápasenie! Toto beštiálne zverstvo MMA zápasenie na úrovni psích zápasov alebo na úrovni bitiek goríl v džungli, produkuje veľké množstvo osôb trpiacich demenciou a devastačnými poraneniami mozgu. U niektorých sa to prejaví viac u niektorých menej, u niektorých sa to prejaví skôr u niektorých neskôr, ale každopádne všetci MMA zápasníci trpia demenciou a devastačnými poraneniami mozgu.

MMA zápasenie je absolútne zverstvo a beštialita obnášajúca napríklad: beštiálne dobíjanie päsťami, lakťami, kolenami do hláv na zemi ležiacich súperov, často až do bezvedomia a pokiaľ to rozhodca neukončí včas, tak aj do zabitia, škrtenie, ktoré môže viesť k zaduseniu alebo zlomeniu väzov, lámanie rúk, kopy do hláv, údery kolien do hláv, údery lakťov do hláv, kopy do kolien, ktoré môžu viesť k devastačnými zlomeninám v oblasti kolien……

Psie zápasy sú na Slovensku zákonom zakázané a ľudské zápasy na úrovni psích zápasov sú dovolené! Je to šialené! Musí byť čo najskôr prijatý zákon, ktorý na Slovensku zakáže organizovať tie beštiálne MMA zápasy, tak ako sú zakázané napríklad psie zápasy. Psy sú zákonom chránené pred psími zápasmi a zákon psie zápasy zakazuje a je to tak správne! Prečo ale zákon dovoľuje ľudské zápasy na úrovni psích zápasov? Veď tie MMA zápasy sú absolútna beštialita, zverstvo, šialenstvo!

Demencia je získané chorobné oslabenie rozumových schopností.

Demencia vzniká aj opakovanými údermi do hlavy pri bojových športoch.

Vo väčšine prípadov demencií je najprv  postihnutá pamäť. Postupne sa rozvíja porucha logického uvažovania, exekutívnych funkcií, orientácie, až dochádza k ťažkej deteriorácii intelektu.

Vedci zistili, že opakované údery do hlavy a (aj slabšie) otrasy mozgu sú spúšťačom trvalého, nenavrátiteľného poškodenia mozgu, prerušenia normálneho nervového spojenia v mozgu a následného postupného odumierania častí mozgu.

Ani demencia sa nezvykne prejavovať vždy ihneď. Môže to trvať niekoľko rokov, kým počet príznakov začne pribúdať a zápasníci bojových športov sa potom kvôli opakovaným úderom do hlavy menia na trosky odkázané na pomoc druhých. 

Demencia raz dobehne každého, kto dostával opakované údery do hlavy.

Pojem demencia pochádza z latinského „de mentia“, čo znamená „odchádzajúci duchom, strácajúci na duchu či na rozume, niečo čo prišlo o myseľ“. 

Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

Oktagon MMA je jedna z viacerých organizácií, ktorá na Slovensku organizuje tie MMA zápasy.

Ako jednu z ich najväčších „hviezd“ tam pravidelne propagujú toho A. Végha, ktorý sa oslavne a obdivne vyjadruje o masovom vrahovi M. Černákovi.

Keď Oktagon MMA propaguje A. Végha, tak to si už rovno môžu do loga dať fotku masového vraha M. Černáka.

Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

Tí majitelia Oktagon MMA sa radi vychvaľujú, že dostávajú peniaze od ľudí, ktorí im platia za to, že si môžu pozrieť online prenosy ich MMA zápasov alebo si zakúpia vstupenky na ich podujatia.

Všetci normálni ľudia, ktorí za tie prenosy niekedy Oktagonu MMA zaplatili alebo si zakúpili vstupenku na podujatie tej organizácie Oktagon MMA, by mali bojkotovať tú organizáciu Oktagon MMA a nezaplatiť a neposlať im už nikdy ani jeden cent, potom ako vyplávalo na povrch, že tá organizácia propaguje čvargu ako A. Végh, ktorá sa oslavne a obdivne vyjadruje o masovom vrahovi M. Černákovi.

A bez peňazí za online prenosy a zo vstupného, tá organizácia Oktagon MMA skrachuje ako mnohé podobné MMA organizácie predtým.

Oktagon MMA si nič iné ako krach nezaslúži. Oktagon MMA je odpad, ktorý sprostredkovane cez A. Végha podporuje masové vraždenie a masového vraha M. Černáka.

Všetky seriózne organizácie vo svete by sa od čvargy A. Végha (obdivujúceho masového vraha M. Černáka) okamžite dištancovali a nikdy by ho viac nepropagovali a nijakým spôsobom neprezentovali.

Organizácia Oktagon MMA tak nespravila.

Preto by mal každý normálny človek odmietnuť poslať čo i len jeden cent pre organizáciu Oktagon MMA.

A potom tá organizácia skrachuje a nič iné si ani nezaslúži, lebo Oktagon MMA je odpad, ktorý propaguje čvargu ako A.Végha, oslavujúceho a obdivujúceho masového vraha M. Černáka.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

ukrajinsky vojensky cln Dneper

Pred povolaním do vojny preplával na matraci Dneper. Ukrajinec skončil v Bielorusku pred súdom

22.04.2024 22:39

Colníci muža zadržali a spísali s ním protokol o "nezákonnom premiestnení tovaru", teda matraca, cez hranice Euroázijskej hospodárskej únie.

izrael, palestína, gaza

Z nemocnice v Chán Júnis exhumovali už asi 200 tiel, tvrdia úrady v Gaze

22.04.2024 22:28

Ľudí v komplexe Násirovej nemocnice v meste Chán Júnis na juhu Pásma Gazy údajne zabili a pochovali izraelskí vojaci.

Poľsko, NATO, vojna

Počas vojenského cvičenia NATO v Poľsku zahynul španielsky vojak

22.04.2024 21:06

K tragédii došlo počas jedného z taktických cvičení s použitím ostrej munície.

USA New York Trump súd proces

Trumpova platba pornoherečke podľa obžaloby patrí k sprisahaniu; obhajoba to popiera

22.04.2024 20:40

Obhajoba kontrovala, že na snahe ovplyvniť voľby nie je nič neobyčajné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 249497x
Priemerná čítanosť článkov: 6085x

Autor blogu

Kategórie