Založ si blog

Nakazil B. Kollár golfistu Sabbatiniho? Sprostredkovane cez osobu menom Štofaníková?

B. Kollár je deviant platiaci za služby aj množstva gay-prostitútov, od ktorých sa určite nakazil množstvom pohlavných chorôb.

Sabbatini je golfista, ktorý žije s osobou menom Štofaníková.

Štofaníková je jedna z bývalých Kollárových „zlatokopiek“, ktorá má s ním dokonca aj dieťa.

Je viac ako pravdepodobné, že B. Kollár sprostredkovane cez Štofaníkovú nakazil golfistu Sabbatiniho množstvom kadejakých pohlavných chorôb.

Tie nebezpečné pohlavné choroby sa šíria reťazovou reakciou. Nakazení gay-prostitúti nakazili ich klienta devianta B. Kollára, deviant Kollár nakazil osobu menom Štofaníková a tá Štofaníková potom nakazila golfistu Sabbatiniho.

V najlepšom záujme golfistu Sabbatiniho je vyhľadať lekára a nechať sa otestovať na všetky pohlavné choroby ako sú napríklad: Syfilis, Kvapavka, Chlamýdie, Hepatitída B, Pedikulóza – filcky, Genitálny herpes, HPV infekci, AIDS – HIV…

Apelujem na všetkých ľudí zo zdravým rozumom, aby sa v ich vlastnom zdravotnom záujme vyhýbali akémukoľvek „bližšiemu“ telesnému kontaktu s osobami o ktorých je známe, že súložili alebo pravdepodobne mohli súložiť s B. Kollárom.

Tu ide o zdravie.

Zdroj: https://kollarjeuchyl.com/
B.Kollár cez víkend behal po Bratislave s ďalšou prostitútkou, „zlatokopkou“, nejakou fľandrou alebo čo to bolo za indivíduum. Každopádne reťazová reakcia šírenia nebezpečných pohlavných chorôb sa šírila ďalej. (Foto: V. Benko)
Zdroj: https://kollarjeuchyl.com/

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 254395x
Priemerná čítanosť článkov: 6205x

Autor blogu

Kategórie