Založ si blog

Mafiánski kajúcnici Petrov a Zeman na úteku za pomoci ministra vnútra Mikulca a policajného prezidenta Kovaříka. Tu niečo strašne smrdí

Mafiánski kajúcnici Petrov, Zeman, Dömötör z mafiánskej skupiny Takáčovcov boli obvinení z trestných činov krivej výpovede, krivej prísahy a marenia spravodlivosti.

V uznesení o začatí trestného stíhania Petrova, Zemana a Dömötöra sa píše napríklad toto:

Špeciálny vyšetrovací tím policajnej inšpekcie pod vedením vyšetrovatelky Santusovej chcel 20.07.2021 zadržať mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra. Žiaľ podarilo sa im zadržať len Dömötöra, lebo policajný prezident Kovařík na pokyn ministra vnútra Mikulca zastavil zásah tohto vyšetrovacieho tímu policajnej inšpekcie, ktorý mal viesť k zadržaniu týchto troch mafiánskych kajúcnikov. Za pomoci Kovaříka a Mikulca sa Petrovovi a Zemanovi podarilo utiecť a skrývajú sa doposiaľ na neznámom mieste.

Po Petrovovi a Zemanovi je momentálne vyhlásené pátranie.

Prokurátor bratislavskej krajskej prokuratúry Rastislav Remeta začal trestné stíhanie v prípade prerušenia zaisťovacieho úkonu zo strany Prezídia Policajného zboru (za objasnených, dokázaných okolností, že Mikulec dal pokyn Kovaříkovi aby zastavil ten zásah policajnej inšpekcie, je zrejmé, že v tomto trestnom stíhaní pôjde v prvom rade o Kovaříka a Mikulca) v prípade zásahu voči mafiánskym kajúcnikom Petrovovi, Zemanovi a Dömötörovi.

​“Prokurátor Krajskej prokuratúry (KP) v Bratislave začal 28. júla trestné stíhanie pre zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa a zločin marenia spravodlivosti v súvislosti s prerušením policajného zásahu. V dôsledku prerušenia policajného zásahu bol zadržaný len jeden z troch obvinených a po zvyšných dvoch obvinených je v súčasnosti vyhlásené pátranie,“ sprostredkovala vyjadrenie krajského prokurátora hovorkyňa Generálnej prokuratúry Jana Tökölyová.

Dömötör sa už pred súdom priznal zo spáchania trestného činu krivej výpovede a krivej prísahy.

Sudca schválil dohodu o vine a treste, ktorú uzavrel prokurátor Krajskej prokuratúry v Bratislave s obvineným Dömötörom. Verdikt je právoplatný a nie je možné sa voči nemu odvolať. 

Vo vzduchu ale visí otázka prečo minister vnútra Mikulec a policajný prezident Kovařík pomohli mafiánskym kajúcnikom Petrovovi a Zemanovi utiecť pred špeciálnym vyšetrovacím tímom policajnej inšpekcie?

Minister vnútra a policajný prezident pomohli dvom mafiánom Petrovovi a Zemanovi z mafiánskej skupiny Takáčovcov a poškodili špeciálny vyšetrovací tím policajnej inšpekcie.

Tu niečo strašne smrdí.

Správa ktorú poslal vyšetrovateľ NAKA Čurilla operatívcovi Kaľavskému.
Správa, ktorú posielal operatívec NAKA Dunčko operatívcovi NAKA Kaľavskému.

Časť z uznesenia o začatí trestného stíhania Petrova, Zemana a Dömötora.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

zelenskyj ukrajina vojak

Zelenskyj pokračuje v návšteve oblastí postihnutých vojnou. Vyznamenal ďalších vojakov

28.03.2023 21:12

Zelenskyj sa stretol s predstaviteľmi a obyvateľmi dvoch miest v Sumskej oblasti a s pohraničnou strážou v utajenej lokalite.

Katalin Novák

Maďarská prezidentka podpísala ratifikáciu vstupu Fínska do NATO

28.03.2023 20:46

Katalin Nováková súčasne vyjadrila nádej, že poslanci maďarského parlamentu čoskoro ratifikujú aj vstup Švédska do aliancie.

Francúzsko Paríž zamestnanci reformy dôchodky protest

Francúzsko zasiahla desiata vlna protestov. Nasadili rekordný počet policajtov

28.03.2023 20:16

V uliciach je 13-tisíc policajtov, z toho 5 500 v Paríži, kde krátko po začiatku popoludňajšej manifestácie skončilo vo väzbe 22 ľudí.

Parlament NRSR

Poslanci neschválili Záborskej 'pozmeňovák' k novele o príspevku pri narodení dieťaťa

28.03.2023 18:25

Podľa politologičky to, čo Záborská nazýva pomocou pre tehotné ženy, je v skutočnosti útok na práva žien.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 233427x
Priemerná čítanosť článkov: 5693x

Autor blogu

Kategórie