Založ si blog

A. Végh a Rytmus sú odpad spoločnosti oslavujúci masového vraha M. Černáka!

Masový vrah M. Černák zverejnil cez svojich „adminov“ na svojom Facebooku fotografiu, kde ho oslavujú a obdivujú zápasník A. Végh a rapper Rytmus (vlastným menom P. Vrbovský).

A. Végh sa obdivne, oslavujúco vyjadril o masovom vrahovi M. Černákovi:

„Cecky, breitlingy, vážny frajer, ujo,” vyjadril sa Végh obdivne o masovom vrahovi M. Černákovi.

Týmto vyzývam všetky média, firmy, hudobné vydavateľstvá, organizátorov zápasnických zápasov, aby ukončili akúkoľvek spoluprácu s A. Véghom a P. Vrbovským, inak budú spájaný s týmito obdivovateľmi masového vraha M. Černáka a tým pádom aj s masovým vrahom M. Černákom.

Týmto vyzývam všetkých normálnych ľudí, aby vyjadrili odpor (prípadne ich aj bojkotovali) k médiam, firmám, hudobným vydavateľstvám, organizáciam zápasnických športov, ktoré akýmkoľvek spôsobom spolupracujú s A. Véghom a P. Vrbovským, obdivovateľmi masového vraha M. Černáka.

Je zjavné, že A. Végh a P. Vrbovský majú blízko k živlom živiacim sa organizovanou kriminalitou a keby sa A. Végh a P. Vrbovský nejakým spôsobom nepresadili v zápasnických športoch (Végh) a rape (Vrbovský), tak by sa pravdepodobne sami živili organizovanou kriminalitou a možno by aj vraždili ako masový vrah M. Černák, ktorého obdivujú a oslavujú.

M. Černák je masový vrah odsúdený za vraždy šiestich ľudí a objednávku jednej vraždy. V roku 2020 sa priznal k ďalším 14 vraždám.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

george Santos

Peniaze darcov míňal na luxus a porno. Kongres USA vylúčil republikána Santosa

01.12.2023 23:44

35-ročný Santos sa do Kongresu dostal vo vlaňajších voľbách. Následne sa však ukázalo, že celý jeho životopis bol podvodom.

česko, sneh, zima

Českú republiku zasypal sneh, problémy má aj pražské letisko

01.12.2023 23:15

Hasiči večer informovali o stovkách zásahov na rôznych miestach republiky.

Vyšný Komárnik hranice kolóny kamióny

Kyjev a Varšava sa dohodli na riešení protestu poľských autodopravcov na hraniciach

01.12.2023 22:41

Únia autodopravcov Slovenska v piatok na protest zablokovala hraničný priechod Vyšné Nemecké - Užhorod.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 244025x
Priemerná čítanosť článkov: 5952x

Autor blogu

Kategórie