Založ si blog

A. Végh a Rytmus sú odpad spoločnosti oslavujúci masového vraha M. Černáka!

Masový vrah M. Černák zverejnil cez svojich „adminov“ na svojom Facebooku fotografiu, kde ho oslavujú a obdivujú zápasník A. Végh a rapper Rytmus (vlastným menom P. Vrbovský).

A. Végh sa obdivne, oslavujúco vyjadril o masovom vrahovi M. Černákovi:

„Cecky, breitlingy, vážny frajer, ujo,” vyjadril sa Végh obdivne o masovom vrahovi M. Černákovi.

Týmto vyzývam všetky média, firmy, hudobné vydavateľstvá, organizátorov zápasnických zápasov, aby ukončili akúkoľvek spoluprácu s A. Véghom a P. Vrbovským, inak budú spájaný s týmito obdivovateľmi masového vraha M. Černáka a tým pádom aj s masovým vrahom M. Černákom.

Týmto vyzývam všetkých normálnych ľudí, aby vyjadrili odpor (prípadne ich aj bojkotovali) k médiam, firmám, hudobným vydavateľstvám, organizáciam zápasnických športov, ktoré akýmkoľvek spôsobom spolupracujú s A. Véghom a P. Vrbovským, obdivovateľmi masového vraha M. Černáka.

Je zjavné, že A. Végh a P. Vrbovský majú blízko k živlom živiacim sa organizovanou kriminalitou a keby sa A. Végh a P. Vrbovský nejakým spôsobom nepresadili v zápasnických športoch (Végh) a rape (Vrbovský), tak by sa pravdepodobne sami živili organizovanou kriminalitou a možno by aj vraždili ako masový vrah M. Černák, ktorého obdivujú a oslavujú.

M. Černák je masový vrah odsúdený za vraždy šiestich ľudí a objednávku jednej vraždy. V roku 2020 sa priznal k ďalším 14 vraždám.

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

bielorusko

Budú Putinove taktické jadrové zbrane v bezpečí pred bieloruskými partizánmi?

26.03.2023 16:05

Po ruskej invázii na Ukrajinu začali bieloruskí partizáni vo svojej krajine vykonávať sabotáže.

parlament, hlasovanie, predčasné voľby, zmena ústavy, Michal Šipoš

Šipoš: Skorší termín volieb by schvaľovanie zákonov v NR SR neovplyvnil

26.03.2023 15:06

Podľa podpredsedu opozičného Smeru Juraja Blanára by bolo férové, ak by boli voľby tri mesiace po tom, ako bola odvolaná vláda.

Na telo

Kollár považuje výmenu stíhačiek a vrtuľníkov za dobrú, Fico nesúhlasí

26.03.2023 14:50

Podľa šéfa Smeru Slovensko bojové vrtuľníky nepotrebuje.

Fico

Fico sa dostal na čelo v ďalšom prieskume. Heger by vytlačil Matoviča z parlamentu

26.03.2023 13:40

Prieskumy preferencií politických strán viacerých agentúr naznačili, že Smer sa opäť derie na čelo sympatií voličov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 233335x
Priemerná čítanosť článkov: 5691x

Autor blogu

Kategórie