Založ si blog

Očkovacia lotéria? Čo zošaleli?

Môj názor na očkovanie je taký, že nech sa každý rozhodne sám, absolútne slobodne a bez nátlaku, že či sa chce alebo nechce dať očkovať proti COVID 19.

Ja osobne som sa rozhodol, že sa očkovať proti COVID 19 nenechám. A môj názor je v tomto nemenný. Hlavným dôvodom pre mňa je, že tie očkovacie látky sú v experimentálnom štádiu, nikto za nič neručí, nikto nevie takmer nič o prípadných nežiadúcich účinkoch tých látok, ktoré sa v tele človeka môžu prejaviť aj po 5-10 rokoch.

Celé to očkovanie proti COVID 19 mi prípadá, také že „hop alebo trop“, „buď-alebo“, akože možno sa to podarí a potom bez ujmy idete ďalej, alebo možno sa to nepodarí, budete mať nejaké vážne nežiadúce účinky s následkom vážneho poškodenia zdravia (možno aj smrti, lebo boli už aj také prípady), ale potom to už bude váš problém, lebo predtým ste im dobrovoľne, na vlastnú zodpovednosť vlastnoručne podpísali všetky tie papiere, dovolenia a súhlasy, ktoré vám tam pred očkovaním predložili na podpis, a len na základe tých vami podpísaných papierov vám tie očkovacie látky aplikovali.

Ja si len želám aby mi bolo umožnené dobrovoľne sa rozhodnúť o tom, že ja sa toho očkovania proti COVID 19 zúčastniť nechcem, lebo som tak usúdil po mojom slobodnom, dobrovoľnom uvážení.

Ale rešpektujem slobodné rozhodnutie každého, kto sa tými očkovacími látkami nechal dobrovoľne očkovať. Je to ich vec, že sú dobrovoľne ochotní podstúpiť to riziko. Nič proti nim nemám. Neodsudzujem ich za to. Mali právo sa tak sami rozhodnúť.

Ale očkovacia lotéria? Čo toto má znamenať? Lákať niekoho na očkovanie cez hazard? Oni tam ponúkajú možnosť vyhrať 100 000 € vyžrebovanému očkovanému ako v nejakej hazardnej hre typu Sazka, Športka. Veď je to choré.

Mimochodom väčšia pravdepodobnosť je, že do človeka na ulici udrie blesk ako to, že po zúčastnení sa v nejakej očkovacej lotérii vyhrá tých 100 000 €.

Ešte tam predstavili podmienku, že ten vyžrebovaný by mal v čase vyžrebovania sedieť pred televízorom, sledovať to žrebovanie, čakať na telefonát a ak chce získať tých 100 000 €, tak by mal vysloviť nejaké heslo, ktoré tam spomenú popri žrebovaní.

Tú už niekto chce z občanov Slovenskej republiky robiť bláznov!

Je to šialenstvo!

A toto šialenstvo má stáť vyše 20 miliónov € zo štátneho rozpočtu.

To je až pod ľudskú dôstojnosť lákať niekoho na vpichnutie vakcíny za účasť v žrebovaní v nejakej hazardnej hre.

Takýto nonsens. Očkovanie za účasť v hazardnej hre.

Veď sme ľudia s nejakou ľudskou dôstojnosťou a osobnou integritou a nie nejaké cvičené opice v cirkuse, ktoré niečo urobia napríklad za kus banánu.

Mám pocit „prenesenej hanby“ a „preneseného poníženia“ za každého občana Slovenskej republiky, ktorý niečo takéto spraví, prihlási sa do nejakej očkovacej lotérie, aby sa za vpichnutie nejakej vakcíny mohol zúčastniť nejakej hazardnej hry.

Je to hanba. Cítim sa trápne už len pri pomyslení na to ako sa nejakí občania Slovenskej republiky do tejto očkovacej lotérie prihlasujú.

Je to nedôstojné. Učiniť niečo také ako sa prihlasovať do nejakých očkovacích lotérii je absolútnou stratou ľudskej dôstojnosti a osobnej integrity.

Očkovacia lotéria?

Čo toto má znamenať?

Tu v tomto štáte už niekto načisto zošalel.

Podvodníci z Oktagon MMA! Klamú a podvádzajú ich platiacich fanúšikov!

10.09.2021

O. Novotný (majiteľ Oktagon MMA) vyhlásil: „Ak si niekto úmyselne pustí hymnu vrahov, nemá u nás čo robiť“, vyhlásil O.Novotný o tureckom MMA zápasníkovi O. Karaoglu, ktorý mal byť v tej organizácii Oktagon MMA 30.decembra 2020 súperom MMA zápasníka K. Vémolu. O. Karaoglu mal pred zápasom poľskej MMA organizácie (KSW) ako nástupovku skladbu, ktorá sa [...]

MMA musí byť zákonom zakázané! A to čo najskôr! MMA zápasenie je beštiálne zverstvo, ktoré je proti zdravému rozumu a ktoré spôsobuje spoločnosti obrovské škody!

09.09.2021

MMA zápasníci už na pohľad vyzerajú ako Frankenštajni alebo Zombie indivíduá. MMA zápasníci majú napríklad: Mozog devastačne nenávratne poškodený, rozmliaždený. Uši dotrhané, kadejako bizarne pozrastané. Lebky rozrazené a pomliaždené, úlomky kostí z lebiek zarazené v mozgu. Tváre zdevastované, tvarové kosti rozdrvené, nadočnicové oblúky vrazené do očí a čela. [...]

Kolíková musí skončiť ako ministerka spravodlivosti. Ak je Heger čo i len trochu príčetný musí ju okamžite odvolať

08.09.2021

Kolíková musí skončiť ako ministerka spravodlivosti. Ak je Heger čo i len trochu príčetný musí ju okamžite odvolať. Dôvody prečo by mal Heger v prípade, že je aspoň trochu príčetný okamžite odvolať Kolíkovú: 1. Kolíková im rozbila jednu z ich štyroch vládnych strán. To ako chcú v tej ich vláde fungovať s niekým, kto im rozbil jednu zo strán tej ich koalície? To [...]

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

cigarety, pašovanie

Ukrajinec maďarskej národnosti v aute s poľskou značkou pašoval 1,5 milióna cigariet

28.09.2021 19:00

Kriminalisti Finančnej správy SR zaistili v dodávke 1,5 milióna kusov cigariet. Uložené boli na šiestich paletách v 150 kartónových škatuliach.

Thajsko, tropická búrka pabuk, vedenie, auto, dážď

Tropická búrka Dianmu si v Thajsku vyžiadala šesť obetí a ohrozuje Bangkok

28.09.2021 18:37

Búrka doteraz spôsobila záplavy v 30 thajských provinciách, pričom najväčšie škody evidujú v strednom Thajsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 164537x
Priemerná čítanosť článkov: 4330x

Autor blogu

Kategórie