Založ si blog

Dostane policajt doživotie za strieľanie do demonštrantov? Strieľať gumové projektily demonštrantom do krku a oblasti hrudníka a srdca, je beštiálne zverstvo

Mnohí podporovatelia toho Matovičovho Oľana, dokonca podporujú túto streľbu policajtov gumovými projektilmi do demonštrantov, do oblasti krku, hrudníka a srdca.

Ja som v tej streľbe policajta na demonštrantov videl pokus o vraždu.

Napíšem prečo. Strieľať z približne jedného metra gumové projektily do ľudí a mieriť pritom na životné dôležité časti tela ako je krk, hrudník a srdce, je pre mňa beštiálnym pokusom o vraždu. Takto reagovať na kričiacich demonštrantov je zverstvo. Ten policajt vyložene mieril tam, kde tie gumové projektily mohli tých demonštrantov zabiť. Vyložene mieril na krk, hrudník a srdce tých demonštrantov.

Ten policajt, keď už tak veľmi chcel niečo s tými kričiacimi demonštrantrami riešiť, tak ich mal za súčinnosti jeho policajných kolegov spacifikovať hmatmi a chvatmi. A čo urobil ten policajt? Z metra napálil gumové projektily do krku a oblasti hrudníka a srdca demonštrantov. Toto ja považujem za beštiálny pokus o vraždu. Pokiaľ sa preukáže, že išlo o pokus o vraždu, tak v súbehu so zločinom zneužitia právomoci verejného činiteľa, môže byť tento strieľajúci policajt odsúdený aj na doživotie.

A k tým podporovateľom Oľana napíšem toľko. Ten váš Matovič organizoval tiež množstvo protestov. Ako by ste reagovali, keby k nemu prišiel policajt a za to, že tam niečo kričí by tomu vášmu Matovičovi napálil z metra gumový projektil do krku a oblasti hrudníka a srdca a ten váš Matovič by skončil s dierou v krku a poškodením srdca a hrudníka?

Vy, podporovatelia Matovičovho Oľana, ktorí podporujete beštiálnu streľbu policajtov gumovými projektilmi do demonštrantov do krku a oblasti hrudníka a srdca, ako by ste vy podporovatelia Matovičovho Oľana reagovali, keby sa to stalo tomu vášmu Matoviča na niektorej z jeho množstva demonštráci, ktoré organizoval?

V strede policajt zo zbraňov, ktorý strieľal približne z jedného metra gumové projektily demonštrantom do oblasti krku, hrudníka a srdca.
Moment streľby do oblasti hrudníka a srdca prvého demonštranta.
Moment streľby do oblasti krku druhého demonštranta. Vľavo prvý demonštrant v bolestiach, po streľbe do oblasti jeho hrudníka a srdca.
Druhý demonštrant v bolestiach po streľbe do oblasti jeho krku.
Druhý demonštrant s dierou v krku a krvácaním po streľbe policajta do oblasti jeho krku.
Občianka SR, poskytujúca prvú pomoc, snažiaca sa zastaviť krvácanie z krku a zachrániť život ťažko zraneného demonštranta.

Táto streľba do demonštrantov sa udiala 1.septembra na sviatok dňa Ústavy Slovenskej republiky.

Ústava Slovenskej republiky (článok 32): Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

VIDEO. Policajt strieľal z približne jedného metra gumovými projektilmi demonštrantom do oblasti ich krku, hrudníka a srdcahttps://youtu.be/MjMfDUkrpeI

OČTK majú odposluchy ako Lipšic a Mikulec koordinovali a riadili činnosť organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „, ktorí boli od 13. 05. 2021 so súhlasom súdu 24-hodín denne odpočúvaní. OČTK majú z odposluchov k dispzícii množstvo materiálu svedčiaceho aj o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)!

17.09.2021

Lipšic (Oľano) a Mikulec (Oľano) budú zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby! Je to nezvratné! OČTK (orgány činné v trestnom konaní) zozbierali z odposluchov množstvo dôkazov nespochybniteľne svedčiacich o trestnej činnosti Lipšica (Oľano) a Mikulca (Oľano)! Lipšic a Mikulec budú čoskoro zadržaní presne takisto ako boli zadržaní členovia organizovanej skupiny [...]

Lipšic a Mikulec spolupracovali s organizovanou skupinou vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „. Nespochybniteľné dôkazy priamo v policajných spisoch! Aj Lipšic a Mikulec budú musieť byť zadržaní a umiestnení do kolúznej väzby, tak ako členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol. „!

16.09.2021

Členovia organizovanej skupiny vyšetrovateľov NAKA „Čurilla a spol“ (Čurilla, Ďurka, Sabota, Mašin) boli zadržaní policajnou inšpekciou a boli aj súdom umiestnení do kolúznej väzby. V kolúznej väzbe skončil aj Mikulcom poverený riaditeľ policajnej inšpekcie Scholtz, ktorý na Mikulcov pokyn úzko spolupracoval zo skupinou „Čurilla a spol.“. UZNESENIE O [...]

Matovičove prostitútky Čurilla a spol. zadržané. Zapredali sa Matovičovmu zločineckému režimu a tak aj skončia, ako zločinci odsúdení na dlhoročné tresty

13.09.2021

Potvrdzujú sa moje predpoklady, že po zadržaní mafiánskych kajúcnikov Petrova, Zemana a Dömötöra a po spísaní ich výpovedí a priznaní o tom ako boli súčasťou organizovanej skupiny organizujúcej manipulácie trestných konaní, sa spustí „lavínový efekt“, ktorý skôr či neskôr strhne kompletne všetkých členov tej organizovanej skupiny organizujúcej [...]

Island, erupcia, sopka, Grindavík

Na islandskom polostrove Reykjanes sa začala od decembra už piata sopečná erupcia

29.05.2024 22:19

Meteorologický úrad zaznamenával pred najnovšou erupciou v oblasti približne 400 zemetrasení.

Rakúsko SR Schloss Hof  Prezident Čaputová Stretnutie

Čaputová na zámku Schloss Hof vyzdvihla výborné vzťahy medzi Slovenskom a Rakúskom

29.05.2024 21:54

Na rozlúčkovej návšteve si prezidentka prevzala rakúske najvyššie štátne vyznamenanie Veľkú hviezdu.

182706hasici zachrana deti 6535283 mensi

Otec zabudol vyložiť šestnásťmesačné dieťa v jasliach, zomrelo v rozpálenom aute

29.05.2024 21:33

Dieťa strávilo v aute nikým nespozorované celý deň, pričom rozhorúčené vozidlo stálo zaparkované na slnku.

Bundeswehr / Tornado stíhačka /

Vojaci Bundeswehru sa už nemusia povinne očkovať proti covidu

29.05.2024 21:16

Bundeswehr bude po novom vojakom aj naďalej ponúkať očkovanie na covid, avšak už len na dobrovoľnej báze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 251676x
Priemerná čítanosť článkov: 6138x

Autor blogu

Kategórie