Afgánci a vraždy v Európe. Zavraždené európske dievčatá, deti, ženy, dôchodcovia …

4. septembra 2021, oliver, Nezaradené

Niekoľko príkladov vrážd, ktoré spáchali Afgánci v Európe:

Jún 2021. Štyria Afgánci (16,18,22,23 rokov) v Rakúsku, vo Viedni zdrogovali, znásilnili a zabili 13- ročné rakúske dievča. Pitva odhalila smrť udusením. Jej mŕtve telo po vražde vyniesli v zrolovanom koberci na ulicu a nechali ho tam pohodené a opreté o strom.

Dezember 2018. V rakúskom Steyri dopichal na smrť 17 ročný afgánsky azylant svoju 16 ročnú rakúsku priateľku. Obdukcia tela dievčaťa ukázala, že bola usmrtená nožom hlbokou bodnou ranou do pľúc. Zabil ju v dome jej rodičov. Nevládne dobodané telo našli jej matka a sestra v izbe zavraždenej.

Dezember 2017. 17-ročný Afgánec zavraždil v Nemecku, v meste Kandel 15-ročné nemecké dievča. Afgánec svoju bývalú priateľku smrteľne pobodal pred drogériou. Rodičia zavraždenej 15-ročnej nemecké dievčiny, ktorú dobodal 17-ročný utečenec z Afganistanu, ho pred polrokom prijali do rodiny. Starali sa o neho a pomáhali mu pri jeho „integrácii.“

Október 2016. 22-ročný Afgánec v Nemecku, vo Freiburgu znásilnil a uškrtením a utopením zabil 19-ročnú nemeckú ženu. Devätnásťročná študentka medicíny zmizla v polovici októbra 2016, keď sa na bicykli vracala domov z večierka v meste Freiburg na juhozápade Nemecka, jej mŕtve telo našli v rieke.  Tento Afgánec už v roku 2013 prepadol na gréckom ostrove Korfu inú študentku, ktorej spôsobil ťažké zranenia. O rok neskôr ho za pokus o vraždu odsúdili na desať rokov väzenia, avšak na jeseň 2015 ho podmienečne prepustili na slobodu. 

September 2018. Dvaja Afgánci v Nemecku, v meste Köthen brutálne dobili a zavraždili 22-ročného Nemca. Vražda sa odohrala na detskom ihrisku v Köthene, kde dôvodom sporu medzi zavraždeným Nemcom a Afgáncami bola mladá nemecká žena.

Júl 2020. Migranta z Afganistanu a jeho dvoch synov vo Švédsku, v meste Kiruna zatkla švédska polícia za vraždu v autobuse verejnej dopravy, kde došlo k smrti 21-ročného muža. 

Marec 2021. Afgansky žiadateľ o azyl, zaútočil vo Švedsku, v meste Eksjö nožom a ťažko zranil siedmich ľudí. Bol obvinený z pokusov o vraždy 7 ľudí.

Marc 2018. Afganec útočil nožom vo Viedni. 23-ročný Afgánec bol uznaný vinným zo štyroch pokusov o vraždu po tom, čo vo štvrti Leopoldstadt napadol trojčlennú rodinu a náhodného okoloidúceho. Žiadateľ o azyl napadol úplne cudziu trojčlennú rodinu. Trojica prežila len vďaka rýchlemu zásahu záchranárov.

Afgánci a vraždy v Európe.

NIEKOĽKO VYHLÁSENÍ POLITIKOV Z OSTATNÝCH DVOCH TÝŽDŇOV:

Naď s Korčokom na tlačovke vyhlásili: Doviezli sme Afgáncov. Chceli sme ich vziať čo najviac.

Korčok vyhlásil: Slovensku sa hlási ďalších 250 Afgáncov.

Afgánci majú právo prísť na Slovensko a požiadať o azylové konanie na Slovensku, povedal Korčok.

Čo najviac Afgáncov by sme mali doviezť na Slovensko, vyhlásila Čaputová

Maďarský premiér Orbán vyhlásil: „Maďarsko nebude platiť za geopolitické chyby USA a neprijme žiadnych utečencov z Afganistanu.“

Rakúsky kancelár Kurz vyhlásil: „Rakúsko neprijme žiadnych ďalších Afgáncov a bude pokračovať v deportáciach migrantov.“